Hasoň stavinvest

Zpět

O nás

Naše firma vznikla v roce 1992 a od této doby úspěšně podniká v oblasti stavební i obchodní. V oboru stavebnictví se spolehlivě orientujeme jak v průmyslové tak i komerční a bytové výstavbě. Stavební činnost naší firmy je postavena na dlouholetých zkušenostech vedoucích pracovníků, na jejich trvale vysoké odbornosti a zkušenostech získaných na námi realizovaných zakázkách.

Jednou z našich konkurenčních výhod je, že disponujeme dobře vybaveným technickým zázemím, stavebním dvorem, dílenskými a kancelářskými prostorami včetně mechanizace a dopravních prostředků. Vlastní prodejna stavebních materiálů a koupelnové studio je zárukou, že materiály používané při realizacích zakázek mají všechny potřebné atesty a prohlášení o shodě, což spolu s odborným provedením prací zajišťuje vysokou kvalitu realizovaných zakázek.

K vysoké kvalitě námi nabízených služeb také přispívá, že zajišťujeme vlastními zkušenými pracovníky odborné zpracování nabídek pro výběrová řízení, technickou a materiálovou přípravu staveb, odborné konzultace pro odběratele, zpracování rozpočtů, a to vše na vynikající profesionální úrovni a v příznivém časovém horizontu.

Naše firma je pojištěna u České pojišťovny a.s. „Pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele" v přímé souvislosti s činností naší firmy.

Díky tomu, že jsme firma střední velikosti máme individuální a osobní přístup ke všem našim klientům a dokážeme pružně reagovat na požadavky klientů po celou dobu realizace jednotlivých zakázek.

Našim klientům tak nabízíme služby firmy, která je po celou dobu své existence známa stabilitou a seriózním přístupem.